تماس با ما

شما میتوانید از راه های زیر با ما در ارتباط باشید:

 واتساپ:
۰۹۰۲۸۴۷۵۵۳۲

تلگرام:
@followkade_support

 

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

سوال یا مشکل

captcha

تشخیص انسان از ربات : (کد بالا را وارد کنید)

ارتباط با ما

ارتباط با ما
واتساپ و تلگرام: 09028475532
دیگر راه های ارتباطی ما
t.me/followkade_support

سوالات متداول کاربران

  • سفارش خود را ثبت کرده ام و پول از حساب من کم شده، اما سایت به من رسیدی نداده است. مشکل چیست؟

    پاسخ :

    در صورتی که ایمیل خود را به درستی وارد کرده باشید از طرف سایت ایمیلی حاوی اطلاعات خرید برای شما ارسال خواهد شد. معمولا در صورتی که این رسید از طرف سایت به ایمیل شما ارسال نشود، به این معناست که در تکمیل فرآیند خرید مشکلی بوجود آمده است. در این صورت ممکن است حتی وجه از حساب شما کسر شده باشد ولی به دلیل تکمیل نشدن خرید از طرف بانک، وجه به حساب ما ارسال نمیشود. در چنین شرایطی پس از چند ساعت (حداکثر 72 ساعت) مبلغ پرداختی از طرف بانک به حساب شما برگشت داده خواهد شد. اما در صورتی که پس از این مدت مبلغی به حساب شما برگشت داده نشد، اطلاعات تراکنش (شماره تراکنش بانک و ساعت دقیق خرید) را برای ما بفرستید تا بررسی شود.

  • سفارش خود را ثبت کرده ام و از طرف سایت برای من رسید هم ارسال شده، ولی سفارش من هنوز آغاز نشده است. مشکل چیست؟

    پاسخ :

    همواره سعی ما این است که سفارشها در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود با این حال در مواردی اندک به علت قطعی یا شلوغی سرورها ممکن است سفارش با کمی تاخیر آغاز گردد. البته در بعضی موارد مشاهده میشود که اطلاعات سفارش (نظیر آیدی تلگرام یا اینستاگرام) به اشتباه درج شده است. در چنین شرایطی ابتدا از روی رسید خرید اطلاعات ثبت شده را چک کنید. در صورت تاخیر بیش از حد، از طریق پشتیبانی و با ارسال رسید خرید، سفارش خود را پیگیری نمایید.

کلمات کلیدی:افزایش فالوور اینستاگرام،زیاد کردن فالوور در اینستاگرام،افزایش فالو در اینستاگرام،خرید فالوور اینستاگرام،افزایش فالو اینستاگرام،خرید لایک اینستاگرام،افزایش لایک اینستاگرام