ترفندهای افزایش رایگان فالوور

آموزش کسب فالوور در اینستاگرام ، افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوبترین شبکه های اجتماعی “عکس محور” می باشد که در آن محتوای کلی در قالب عکس بوده و کاربران فقط با عکس بروز می شوند. این شبکه اجتماعی میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد و در ایران نیز بسیار محبوب است. اما امروز در آی تی افزار به چندین راهکار جهت افزایش فالوور اینستاگرام می پردازیم تا با این شبکه اجتماعی و نحوه کار با آن بیشتر آشنا شویم.

اما اگر شما نیز یکی از کاربران اینستاگرام باشید، ممکن است با جذب دیگر افراد در این شبکه به پروفایل خود دچار مشکل شده باشید. شاید حتی ۱۰۰ دنبال کننده هم نداشته باشید. آیا راهی برای مقابله با این مشکل وجود دارد؟ آیا می توان کاربران بیشتر و بیشتری را به پروفایل خود جذب کرد؟ در ادامه مطلب با ما همراه باشید…

دیگران را فالو کنید

اگر به تازگی در اینستاگرام ثبت نام کرده اید، اولین کار فالو کردن دوستان و آشنایان خود در این شبکه است. با این کار به آن ها اعلام می‌کنید که وارد این فضا شده اید و آنان نیز شما را دنبال خواهند کرد.

در بخش تنظیمات اپلیکیشن اینستاگرام یک گزینه به نام Find Friends پیدا می کنید. بر روی آن کلیک کنید و دوستان خود را بیابید. توجه داشته باشید که اتصال اکانت فیس بوک و توییتر خود به اینستاگرام در یافتن آشنایان کمک بسیاری خواهد کرد.

طبیعتا هرچقدر کاربران بیشتری را فالو کنید، آن ها نیز شما را در این شبکه دنبال خواهند کرد.

بیوگرافی خود را وارد کنید

حتما یک بیوگرافی خوب در بخش مربوط به آن بنویسید؛ خود و خصوصیات شخصیتی خود را به همراه علاقه مندی‌هایتان در آن قرار دهید. همچنین پشنهاد می‌کنیم در این بخش مواردی نظیر اینکه چرا در اینستاگرام عضو شده اید و چه عکس هایی را در آن قرار خواهید داد را قرار دهید.

در بخش پروفایل و Edit می‌توانید بیوگرافی خود را وارد نمایید.

تصاویر جالب بگذارید و کاربر را درگیر کنید

قرار نیست در روز ۱۰۰ سلفی از خود بگیرید و در اینستاگرام قرار دهید؛ کارشناسان می‌گویند کاربران به دنبال مشاهده تصاویر جالب و متفاوتی هستند. به عنوان مثال به مکان های مختلفی که می روید اشاره کرده و تصاویر مختلفی از آن ها قرار دهید. اگر شخص یا شیء عجیبی دیدید، بلافاصله آن را قرار دهید.

به یک موضوع وابسته شوید

شاید فقط دوست داشته باشید تصاویر گل های مختلف را در پروفایل خود قرار دهید؛ این کار بسیار خوب و پیشنهاد شده‌ای است. در این صورت سعی کنید تصاویر انحرافی و در زمینه های دیگر را کمتر در آلبوم خود قرار دهید.

زمان بندی خوب برای ارسال عکس داشته باشید

حتی اگر بهترین عکس عمرتان را می خواهید قرار دهید، آن را در ساعت ۲ صبح و یا ۳ بعد از ظهر قرار ندهید. بیشتر کاربران اکانت خود را صبح، عصر و قبل از خواب بررسی می کنند. پس در این زمینه نیز با دقت عمل کنید.

به یک باره عکس های زیادی را نگذارید

پشت سر هم سه، چهار، پنج عکس را قرار ندهید و بین پست ها‌ی خود زمان بیشتری قرار دهید. در صورتی که صفحه فید فردی را پر کنید، ممکن است او شما را بلاک یا (Unfollow) نماید.

تگ گذاری فراموش نشود : #تگ

حتما برای پست های خود تگ قرار دهید. این کار میزان بازدید تصویر یا ویدیو شما را تا حد زیادی بالا می برد. لازم به ذکر است که در تگ گذاری عبارات مرتبط دقت نمایید. تگ های معروفی که بیشتر جست و جو می شوند را حتما در پست خود قرار دهید. مانند #سینما #ایران #تهران #عکس #جال #دیدنی

با دیگران به صحبت بپردازید

در بخش نظرات حتما با دوستان و آشنایان به بحث و صحبت بپردازید. خود را در کامنت ها تگ کنید تا دنبال کنندگان بیشتری داشته باشید.

با رعایت این آیتم ها قطعا قادر به افزایش تعداد فالوورهای پیج اینستاگرامتان هستید. اما این آیتم ها اکثرا مبتدی هستند په همین دلیل یک سری آیتم های حرفه ای به زودی در آی تی افزار قرار خواهیم داد تا مدیران پیج ها قادر به تبدیل پیج های خود به پیج های معروف و بزرگ باشند.

کلمات کلیدی:افزایش فالوور اینستاگرام،زیاد کردن فالوور در اینستاگرام،افزایش فالو در اینستاگرام،خرید فالوور اینستاگرام،افزایش فالو اینستاگرام،خرید لایک اینستاگرام،افزایش لایک اینستاگرام